BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie rudenį, gerą

Jei rimtai tai - kaip gyveni?

Mokausi.
Arba šiaip, Kajėnas*. O iš tikrųjų - ruduo, kokį mėgstu. Kai miegu, griaudžia, dar nereikia palto ir palijus būtinai sušvinta saulė, tada krenta po kojom lapai, kurių dar niekas nevežioja tomis mirties-šiukšlių mašinomis. Paskutiniai lenkų turistai vaikšto senamiesty su celofaninėm striukėm ir primena įpakuotus raguolius iš tos pjesės, kurią ketinu išverst, o užupio ikiuke prieš pat alkoholio deadline susirenka draugai gėrėjai ir poezija leidžia įsivaizduot juos savose virtuvėse pozomis „sėdžiu-geriu”, nors ką čia įsivaizduot, jei mes dažniausiai kartu sėdim tose virtuvėse. Ir sėdim, ir geriam, ir valgom makaronus su grybais, ir tada girdžiu istorijas apie Čečėniją, galbūt šluostau vieno vyro ašaras šaltais pirštais, nes jis įsivaizduoja esąs žudikas, o aš taip nemanau, aš visai taip nemanau, ir alus čia niekuo dėtas.

Ir tokiais rudenimis žmonės kraustosi iš vienų vietų į kitas ir vis dar tuokiasi šeštadieniais.
Vyrai vėl bučiuoja mane į kaktą ir tylutėliai siūlo man taipogi tuoktis, nors sutinka manęs nepažįstantys. Ir jie visai gražūs būna ir mieli, bet aš tik purtau galvą ir šneku kažkokias nesąmones apie predestinaciją, o tada jie vėl bučiuoja mane į kaktą, ir sako, tu bent žinosi, kad tave kažkas myli. Ir tada jau, vėlgi, ruduo, nes kai einu namo atsiplėšus, lyja. Per visus galus lyja, iš akių lyja, ant galvos lyja, visur šlapia - imtum ir užsilenktum nuo plaučių uždegimo, bet rūkau. Juodi plaučiai neserga, velnias girtų neima ir laukiu saulės rytoj.

Ir dar, ir dar…

Mirš…
Laba.

 

______________________

* čia

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. įdomiai čia:
  apie protą protą M. P.

  Kurvykols kekšės neturi. Bet valdo. O protingi braukia ašaras ir be darbo sėdi. Nes Lietuva - krušykla, su savo kuiliais darbdaviais, atitinkamais darbo skelbimais su užslėptu šantažu ir daugybe socialinių problemų kurių esmė priekabiavimai ir moerų teisių pažeidimai. O tos kur papukus ir šiknas nuogas demonstruoja neįdomios kažkodėl. Kodėl jūs nenorite savanorių? Iškrypėliai nelaimingi Lietuvos kuiliai ir kuiliukai. Kuo jums savos raganos blogai?

 2. dama:

  mhm..

 3. Žinau labai gražų eilėraštuką, čia turbūt kaip tik apie tą nukamuotą Princesę:

  slibinas
  princesės ranką šikantis
  ir pyzda matosi
  kas buvo kiek netikėta
  ir sukėlė šypseną
  bei vidinį juoką

  Amen.

 4. shyz - (taigi)oi tos bobos, ir ta jų poezija. (blet, ar jau minėjau..) :)

Rašyti komentarą