BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atminčiai, arba apie eilinį „padejuokim” ir nusigėrusį alter ego

Ji ateina tai puikiai skylei atsidarant, kartais net prieš tai, ir ji išeina iš ryto, arba ją iškrapšto, iškviečia taksą, paglosto galvą („šaunuolė”?), išlydi.

Ji kikena virėjo pusėn, kai jis sminga ant sofos, o pati sminga jau kitos dienos vidury, už baro, wrong side, prie sudužusios Carlsbergo bonkės, nelyginant geldos.

Ji krykščia visą naktį su mylimiausia savo moterimi, ir geria su vyrais, nors šiaip viena. Ji kalba in broken English nuo tam tikro laiko, ir paskui išvis nebekalba. Prirašo vogtų minčių ant sienos, servetėlių, savęs,… ji truputį įsimyli barmeną, nes tokioms alkoholikėms tik barmenus ir temylėti, tebūnie iš tolo su priartėjimais nakčiai einant į pabaigą.

Tai ji buvo toji, kuri dalino cigaretes miesto vardo gatvėje, tai ji sutiko Dievą tulike, ir tada rėkė jam veidan „ką tu padarei, durniau”, kol Dievas atlaukė eilutę ir nuėjo pamyžt. 
 
O kas blogiausia, ji jau praganė mano avį (Nojų), ir aš galvoju - otukurvamatka, kada nors aš ją nužudysiu už visą šitą kalėdinio dydžio šūdo krūvą, prisiekiu, dar kartą išlenda iš blackout‘o, ir nudobiu tą pačią sekundę, o kol kas - ajajai, padejuokim, nes nebegaliu, nes jau nebeįmanoma ir aš nebeturiu teorijų, kas tas yra tapatybė ir smegenys.
Žodž, what happens in the bar, stays in the bar, bet oh-my, štai taip aš prisimenu viską, ką reikia užmiršti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą