BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(Mokėti švęsti tą rudenį)

(Arba - „aš tau parodysiu laimingiausią žmogų…”)
- - - - - - - - -
Tai tikrai gražiausias ruduo mano gyvenime, aš ir nematomi draugai jau vieningai nubalsavom. Dub‘as ir nuostabios jo padielkos, Vilnius, istoriniai filmai, šniaukura, saulė, senieji graikai. Kažkoks hipis indas iš eastern q-q-land, kažkokie suomiai, geriantys čia jau trečia savaitė pagal Erasmus programą, ir dar kiti vyrai, kurių vardų rytais neprisimenu, bet niekas dėl to per daug nesiparina. Ir, pvz., tortas, kurio maždaug 90% ingredientų sudaro degtinės atmainos. O iš tikrųjų tai niekas čia pas mus alkoholio nevartoja („kramto” nesiskaito?), bet rytais visi godžiai geria šaltą vandenį. Nuolat.

Svarbu, kad visa tai kraujo kiekio neviršytų.

..beje, dar pamenu, kad vienam iš jau minėtų suomių kartą maišydama kalbas aiškinau, kas yra sąžinė - pradėjau nuo „moral principles“, o baigėm tuo, kad jokių principles mudu neturim, nes jis paukštis, o aš medis. Idealiame pasauly mes sugyvenam simbiozės būdu, nors iš esmės ir šitame neblogai sekės. Cheers ir pojechali.
- - - - - - - - -
O kadangi neseniai kiek prasiblaiviau po (+/-) keturių parų, ir tada - och - staiga pasirodė, kad esu paskaitoj pas vieną iš-tų-autoritetų, tai apsinuodijimo simptomai pasireiškė neišvengiamai. Pirmiausia pastebėjau kažkieno pirštų antspaudus ant savo rankos virš alkūnės, o paskui, paskui..
..sakau, neišsimiegojau, prastai miegojau, nū. Šūdinai miegojau. Todėl ir balsas klaikus, ir veidas klaikus. O jei man taip neskaudėtų galvos ir nustočiau drebėt, būtinai papasakočiau jums, ko ten beklausėt apie Kierkegaard‘ą ir ką jis su raštu turi bendro. O galbūt, jei kojos eitų, tai jos dabar negadintų jums vaizdo (batai lyg vakar būčiau inirtingai dalyvavus bulviakasy) ir neštų save ir mane namo, gal mokytis, gal gaivaliotis, gal kas nors net pamestų alaus iš šaldytuvo, o gal net pagaliau išsikuopčiau nuosavą tvartelį, nes numanau, kokio baisumo dabar turėtų būt ta vieta.

Deja.
..nepravėriau burnos, labai sunku buvo.
- - - - - - - - -
Nežinau kaip ten dėl (šito-ano-paties) pasaulio, todėl, kad man dar reikia daugiau rudens, vandens ir mažiau (šito-ano-paties) pasaulio. Mhm. Tiesiog mažiau domėtis. Taip. Tegyvuoja mėlynieji paakiai ir mėlynės virš alkūnių.
Sakė, dabar pats metas gydytis bet kuo, kas sveria ne mažiau 40% vol. ir nėra degtinė, bet aš turbūt renkuosi savo rudeninę lovą (ten yra klevo lapų), o gal susisuksiu right here šiukšlinoj virtuvėj ant žemės, nes ne visų patarimų juk dera klausyti, ir velniop tą alkoholizmą, nes mes ne tokie. Ane.

..štai būtent tokiomis dienomis vis kartoju „jei ir turiu sielą, tuoj ją išvemsiu”. Ir saldžiai šypsausi, nes labai gerai yra, iš tiesų. Turėti arba ne, kad tik šį gražų rudenį.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. M.M.:

    gerai varai
    kad man taip

  2. durnius. ;)

Rašyti komentarą