BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nurautas nuo stogo naktinis (ups, jau rytas?) įrašas arba trumpa vieno baro ir vienos durnės istorija (vieno vakaro, trukusio tris mėnesius) su per ilgu epilogu ir per ilga antrašte

[Įrašo fonas: Gogol Bordello „Through the roof", mp3] 

O ne, ir vėl nusigėriau! O ne, ir vėl iki ryto.

…O dabar štai istorijai pasibaigus ir man pažvelgus* į kiekvieną veidrodį matau vieną mirusį žmogų, kuris ne(be)turi laiko miegoti maždaug iki sausio vidurio. I see dead people. O žmogus nešioja mano vardą ir pavardę, bet aš tai jų dažniausiai jau neprisimenu.

Ir dar gerčiau gerčiau kad galėčiau, bet turiu problemą - gruodžio vidurys. Vadinasi, pašlo gavno pa trubam: daxuja** egzų, trys gimtadieniai, Kalėdos, klasiokų susitikimas, Nauji metai (nors tuos jau atšvenčiau, gruodžio 1), kursinio tezės, penkiasdešimt baisių knygų, nepažįstami dėstytojai, intelektas minus tūkstantis, kavos nebėra, šūdas. Ir senovės graikų kalbos kursas per tris artimiausias dienas, nes normalūs žmonės mokosi tris mėnesius, o aš moku sukalt per tris dienas. Nes tris mėnesius gėriau. Ir vėl gaunu stipkę! (misija neįmanoma, bet mano miręs kūnas juk budi su Chuck‘u Norris‘u***, ir budėdama vis tiek neturiu ką veikt, tai galiu mokytis, o jei mokysiuos su Chuck‘u, „kaip-tai-nebus-pergalės?”)

Beje, o aš vardu Eglė (!) Muzi lavonėlis sesija Pogoooooo. Ir šitai Alkoholio Dievo (kurį nužudė ne Nyčė) mūzai reikia atostogų: iš tiesų tai miegočiau miegočiau kad galėčiau, bet turiu problemą - gruodžio vidurys. Eisiu tuoj šita proga padainuosiu sau himną laiptinėj rūkydama pusę cigaretės, o pusę todėl, kad net rūkyti per šalta šitą šaunią (blet) žiemą. Tarp kitko, jau senokai rūkau vogtas, nes aš taip nuoširdžiai jas vogiu spoksodama į akis, kad niekas neprieštarauja. Žinote kodėl iš tiesų neprieštarauja (nuoširdumas irgi turi priežastį)? Nes ne(be)turiu nieko nieko, išskyrus tą gruodžio vidurio problemą ir tą savo lavoną iš veidrodžio, kurio galvos sandėly telpa nepribaigta Vakarų pasaulio idėjų istorija ir vis pripildoma (tik neišrašoma) kvailiausių matytų alkoholikų karnavalo idėjų istorija.

Ir ką aš turėčiau veikt su tokiu (blet) natiurmortu? Tipo: yra šūdas ir esi „tu”, kąąą daryt? Daryk ką nori. Vūhū. Tai kikenu.

Šių metų siužetai iš tiesų begaliniai, tokie be ribų, tokie graudžiai juokingi, tokie kad net skauda. Kikenu, nes jau tikrai labai skauda. Dainos pasileidžia pačios, mintys materializuojasi, taksistai pinigų nebeima, ir šitaip pasaulis glostydamas mano nusigėrusį didybės manijos suterštą veidą atkartoja mano būsenas, bet kažkurioj sistemoj įsivėlė klaida, ir negerai yra su šituo pasauliu. Ir manim. Būtų gerai, bet nėra. Mudu rudu trydu (paskutinis žodis - kai pseudoDievas prisikelia) ilgai kartu netversim.

Tik bijau, jei pagreitinsiu mūsų išsiskyrimo procesą, galiu patekti į tokį pat mėšlą, tik dar blogesnį. Na, kur žmonės nesišypso ir nėra žvaigždžių. Ir gėlių. Ir gyvūnėlių. Ir saulė nelabai šviečia.

Aš jaučiu priklausomybę šypsenoms. Ir (pastaruoju metu) žmonėms, jie man reikalingi - zyzimui, durniems klausimams, durniems daiktams, pakikenimams pragaro-dangaus tarpdury, etc. Visi karnavalo dalyviai jau turi savo roles šitam mano „no siužetas thing 2009″ - pvz., vienam nuolat dėlioju galvą ant peties, o tokia mergaitė su antru magistro laipsniu valgo kreidą po shot‘ų ir priima mano girtas dovanas, o negeriantis nemusulmonas teroristas moka prajuokinti iki nukritimo, o visi kiti irgi trenkti (šitam mieste radau tik vieną normalų žmogų, ir tas pats debilas - netiksli citata iš „Palatos Nr.6″). Come on, jie beveik visi net turi savo dainas, bet niekas nepasako, ką daryt reikia, jei nieko nenori. Nėra veiksmų plano. Shit. Tai geriam.

Tai aš vien dėl tų žmonių pakentėsiu šitą stogaplėšį, nes žinau, kad tokiems reikia matyti, kaip kažkam šalia yra DAR blogiau, tai pabūsiu ta „šalia” visam karnavalui, ir nujaučiu, kad „jeigu ką, tai kaip nors” - (c) jaunesniojo Landsbergio ranka su tušinuku ir juokingu antspaudu mano asmeninėj knygoj. Kaip pažadas.

[PS] Aš nešioju kepurę dieną naktį, kad smegenys neištikštų ant sienų, ir galva nenuriedėtų, ir viskas. Ai, dar rūkyti reikia eiti. Rūkyti forever.„Drinking, smoking and chewing tobacco cause LANGAKANSAAAA.” O kai pridedi, kad cigaretės vogtos, tai vieno reikšmingo sakinio istorija laike (kurio nėra, nes aš jo neturiu) pailgėja: „Stealing, drinking, smoking and chewing tobacco cause LANGAKANSAAAA.” Ir tai tariant reikia tyliai rėkt kiniečio dėstytojo akcentu. Nesakysiu kodėl, nes šita istorija netelpa net mano juodojoj laiko skylėj.

[PPS] Ale ir plepūs tie susireikšminę lavonai būna - negana to, kad negyvena, jiems dar ir pasipasakot reikia. Ir pasakot viską. O negana to, kad pasakoja, dar ir užrašyt reikia.

Jei iš šito įrašo kas nors pavogs bent sakinį be mano vardo copyright‘o, prisiekiu, iškasiu iš po žemių ir išdūrus akį nurausiu galvą, nes šitas įrašas man labai brangus. Ir net kleptomanija nėr pasiteisinimas, visi idiotizmai turi mano sugalvotas taisykles - šitą žiemą galima vogt tik visus nereikalingus daiktus, tinka servetėlės, lapeliai, netikros kalėdinės eglutės, tvoros gabalai, baro kėdės (šits galioja tik barmenams), ir girti pezalai, o visus kitus daiktus reikia vogt žiūrint savininkui į akis. Nes jie reikalingi. Šitas įrašas man reikalingas. Visi žodžiai be išimčių, nes labai daug kainavo, sumokėjau pilną kainą. Nes be didelio didelio didelio (beveik kalėdinio) kiekio savimeilės glostymosi mes su Chuck‘u neišbudėsim net iki kitų metų, o kas tada jums pasaulį saugos? A?

[PPPS] Ne, aš nevartojau narkotikų. Ir negėriau jau beveik parą. Ir net kavos per daug negėriau. Aš dar ir knygą rašau laisvalaikiu, nuo mokslo, darbo ir vidutiniškai 12 valandų.gėrimo. Ir blog‘o. Ir facebook‘o vertimo. Ir šūdmalystės savo fako kieme. Ir durnų filmų žiūrėjimo.

Nes suprantate, man labai patinka knygos, jos šitam shitty world yra vienas iš stebuklų****, o aš taip norėčiau mokėti daryti stebuklus. Be to, mane augino knygų spintoj.

Bet mano tėvai tai normalūs žmonės. (ar jau minėjau, kad jų idėja apie antrą vaiką man nepatinka? ar jau minėjau, kad kažkur įsivėlė sistemos klaida? bene čia ir klausimai bus paslaptingai susiję?..)

[PPPPS] Ties ketvirtu „post” aš jau rūkau ir dainuoju laiptinėj. Bū, supermene, čia tu, tik dar gražiai meluoti išmokai.

_________________________

* Nes nėra lydekos, nieks nieko neliepia, o aš nieko nenoriu, bet vis tiek reikia kažką daryt, tai dar ir į veidrodį pažiūriu.

** Nes kartą skaičiau tokią nesąmonę, kad keiksmažodžiai lengvina skausmą. Ir nors parašė psichologijos žurnalas, o aš tikiu tik filosofais, man reikia ir mitų, ir vilties (tai keep trying, keep trying, šaunuolėle). Be to, rusiški keiksmažodžiai valdo, nors net šitos tautybės žmonės už mane daugiau negeria. Suomiai - taip, rusai - ne. Cha.

*** Ir jei kartais budėsite naktį, turėkite omeny, kad turit nerealią kompaniją - aš kaip karnavalo bezdžionėlė, tai su manim ir Chuck‘as, ir visi pokemonai, ir visokie užsieniečiai, ir filosofai, iš kurių svarbiausias - Kantas. (Čia tas vyrukas, kuris irgi daug rašė, bet dar išrado ir batų tepalą su tikslu išmozoti savo rašliavą taip žiauriai, kad dabar jei ką nors ir perskaitai, ir supranti, nors dažniausiai nixuja, tai išsiterlioji rankas ir smegenis, o mano pre-lavonas šitą rudenį dar ir truputį redagavo, tai šitas dabartinis lavonas purvinas-purvinas, išsitepęs susivėlusiais sakiniais, kurių nenuplauna nei degtinė, nei alus, nei abu kartu. Kanto išrastas batų tepalas yra šito shitty world antistebuklas).

**** o žinau bent tris, vienas jų nešioja LL inicialus, ir tokią pat sunkią galvą, ir paskaito šitą rašliavą kartais, žinaužinau - tikiuosi, nepamirši pamojuoti Talinui, tai toks miestas, kuriame nebuvau ir turbūt nespėsiu pabūti iki pasaulio ir savo pabaigos, nes neturėsiu laiko.

[Ko niekas neklausė - atsakymas yra "nes aš norėjau tokio šrifto]

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. Neblogai suvartei vietomis. Nevietomis irgi neblogai, bet vietomis geriau. Smagu kai perskaitai ir nesinori nieko patarinėti, aiškinti, užjausti ar kitaip būti emotionally involved. Taip ir toliau.

  2. Lake Forest Gold Exchange 23635 El Toro Rd., Suite E, Lake Forest, CA 92630 949-707-3100

  3. Lake Forest Gold Exchange 23635 El Toro Rd., Suite E, Lake Forest, CA 92630 949-707-3100

Rašyti komentarą