BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sakalai akvariumas lapkritis

[tikslingai kryptingai for L., šypt.]

Šiandien dera klausytis taikių-taikių dainų, ir tvarkytis, ir gyventi tikru tikru tyrutėliu liūdesiu, sklindančiu iš kolonėlių. O tada išeiti parūkyti į laiptinę, nes tikri vyrai neverkia, girdėjau, jie tiesiog eina parūkyti, laiptinėje.

(iš SMS, for)
Bobutės intonacija galiu pasakyti, kad į mokyklą per pūgą eidavau septynis kilometrus su klumpėm, tempdavau tašelioką su knygom, mano veidą kapojo vanagai… Bet ale kad kas būtų gerai palupęs vaikystėj, tai nepamenu.

Užtai dabar tik rūkyti laiptinėje, su kaimynu, tylomis, tik į ausį giedant Akvarium, irgi apie sakalus-vanagus, ir užgesinus cigaretę į improvizuotą skardinę peleninę paklausti „ar žinote sakalą?”. O šyptelėjo, lyg žinotų. O suskaudo kažkur giliai, lyg tikrai žinotų.

(iš SMS, from)
Bet kad nėra gerai, yra normalu ir įprasta. Dėl to ramiau. Vadinas, mes vis dar tokios pat. Pasaulis vis dar toks pat - jam vis dar poxui.

Kada nors, kai jau praeis daug daug metų, aš prisiminsiu šitą lapkritį, ir gal jau nebesakysiu, kad tai geriausias ruduo (ar žiema) mano gyvenime, bet bus taip gera gera, taip lengva ir liūdna. Kils sakalai. Pažįstami.

Если долго плакать
Возле мутных стекол,
Высоко в небе
Появится сокол.
Появится сокол..
(Аквариум - Сокол)

[ir tu man kaip sakalas, I treasure you even much more than my brain.]

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą