BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(buvo gruodis, penkta, šeštadienis)

Naktį kėliaus iš lovos daugiau kartų, nei įmanau suskaičiuoti, išjunginėdavau signalizaciją, vaikštinėjau nuo sienos prie sienos - toks lyg judantis karo laukas išblukusiomis akimis. O išblukę akys žiūrėjo pro langą į skaldančias dangų šakas - kol prašvis laukiau, kol atrasiu takelį tarp tų eilučių galvoje, tarp butelių, knygų, tarp visų keistuolių, kurie dažniausiai būna šalia, ir juos lydinčio graudžiai komiškų nesąmonių šleifo.
Ir nesvarbu, kad lapkritį niekas taip ir nemirė (neskaičiuojant šimtamečių filosofų), o dabar jau gruodis, čia juk tik pavadinimai keičiasi: aš kartais dar apsiaunu basutėm, kaip vasarą, ir einu švęsti eilinių pabaigos švenčių, ir galėčiau prisiekt, kad man naktį šviečia saulė.
Ir daugybę savo laiko gyvenu tarpe tarp įvykių, pauzėje, ir emocijas išsemiu iki pat dugno, ir tada krentu ant žemės arba į taxą, ir turbūt važiuoju kažkur, kur nei namai, nei ką. Vis „pakeliui”, bet beveik niekada „vietoje”.
- - - - - - - - -
Nei aš atsikėliau, nei man hangover, aš niekuo nesergu, mano keliai mėlyni, pėda supjaustyta, skauda galvą, nebeatspėju, ką dar sugalvosiu įsimylėti. Šitam šypsausi kartais atsakomąja - 9 mm į kairę, tik nežinau, ar kas be manęs supranta, ką tai reiškia.
- - - - - - - - -
„Atnaujinti troškimą būti.”
„Skolintis reikšmes iš konteksto ir iš jų susilipdyti bent laikiną ‚‘.”
- - - - - - - - -
Siužeto krizė. Daryk ką nori.
Kolumbiada.
No rules.

Ir gruodis grrruodis, damn this winter. (vis dar netikiu pabaigomis, parūkom.)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. neesmė:

    Sveika, radau vienam forume panelę, kuri į savo dienoraštį kopijuoja ištraukas iš tavo blog’o ir visi mano, kad tai jos rašyta. Jeigu nori, duosiu linką, tik parašyk man į emailą. :)
    melynos.pievos@gmail.com

  2. Muzi:

    ..tegu vogia, žodžiai vis tiek visi išsibarsto. Be to, nežinau kaip čia man derėtų reaguot - negi mušiu durną žmogų virtualiai(?wtf). Tai tiek to, I’ll live with that. Ačiū už rūpestį.

Rašyti komentarą